Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi tha se ikën po doli Kiara, nuk do ta besoni si...

Luizi tha se ikën po doli Kiara, nuk do ta besoni si i përgjigjet Kiara të njëjtës pyetje

Luizi gjithmonë ka thënë se nëse Kiara del nga shtëpia, ai do ndërpresë rrugëtimin dhe do dalë bashkë me të, por Kiara nuk do të bëjë të njëjtën gjë, nëse ndodh e kundërta. E pyetur ditën e sotme nga Olta se nëse vjen një ditë që Luizi del përpara asaj nga shtëpia, si do veprojë ajo, Kiara tha se do vijojë rrugëtimin dhe nuk do e ndërpresë.

Ajo u shpreh se ka dëshirë të qëndrojë duke shtuar se fakti që ajo rri në qetësinë e saj ndonjëherë, nuk e bën atë lojtare të dobët. Moderatorja tha se është “Bricjap” në horoskop dhe se shenjat si ajo nuk heqin dorë kollaj. ”Ai nuk e thotë kurrë. Unë do rri. Do rri do rri, leje ça rri urtë ndonjëherë, jam bricjap unë. Avash avash”.

Loja e Luizit brenda shtepise se Big Brother Vip Albania, po merr vemendje te madhe. Diteve te fundit Luizi dhe Kristi kanë debatuar ashpër dhe në debat janë përfshirë edhe Olta, Maestro dhe Qetësori. Shkak është bërë nominimi i fundit ku janë Luizi, Maestro dhe Kristi. Kristi nuk a ka pranuar menyren se si eshte nominuar duke e cilesuar tradhti ndaj Luizit. Kjo pasi sipas Kristit nese do te ishte bere me dy emra dy nominime apo me kuti te Pandores do te ishte ne rregull po jo ne kete menyre qe e konsideron si pasbesi qe beri luizi duke i futur ne tualet Maestron dhe Kristin.

Por kete Luizi nuk e ka konsideruar pabesi por strategji madje ai e ka permendur edhe dronin qe i ka ardhur nga fansat qe ishte me fituesin e Big Brother Kanda prej te cilit Luizi u inspirua duke e marre mesazhin se kjo situate eshte pelqyer tek publiku pavaresisht se banoret brenda nuk e pelqyen fare duke e konsideruar levizje te keqe dhe te gabuar ndaj atyre qe i konsideronte shoke.

Rrjetet Sociale

630,333FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit