Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizi vallëzon me Dea Mishel, reagimi i Kiarës merr gjithë vëmendjen!

Luizi vallëzon me Dea Mishel, reagimi i Kiarës merr gjithë vëmendjen!

Pasi Luiz Ejlli i kërkoi disa herë të falur, Kiara Tito vendosi që të pajtohej me këngëtarin. Mbrëmë ata kanë biseduar sërish për marrëdhënien e tyre, e në një moment moderatorja i tha ‘të dua’ Luizit.

Tensionet në mes të Luizit dhe Kiarës po vazhdojnë në shtëpinë e Big Brother VIP Albania. “Vëllai i Madh” i ka ndarë në çifte banorët për një aktivitet vallëzimi. Ndërsa, Luizi është në një ekip me DeaMishel.

Mirëpo, gjatë kohës së provave me Dean, duket se është ndjerë xheloze Kiara. Kiara është në ekip me Kristin, por ajo ka shkuar për të përcjell performancën e Luizit me Dean.

E gjatë proformancës Kiara është ndjerë xheloze nga veprimet qe Dea bën gjatë vallëzimit me Luizin. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,358FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit