Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizin dhe Kiarën i zë gjumi në krahët e njëri tjetrit duke...

Luizin dhe Kiarën i zë gjumi në krahët e njëri tjetrit duke u kujdesur për beben (Video)

Lojën që Vëllau i Madh u’a dha për tu kujdesur për beben kukull Luizi dhe Kiara po e luajnë kaq bukur tani kur është radha e tyre që të kujdesen, derisa gongu te bie per te lajmeruar ciftin e radhes.

Ata të dy po e luajne kaq bukur rolin e prindërve ndërsa duket se u ka pëlqyer që të qëndrojnë vetëm nga banorët tjerë për disa momente, dhe është Luizi ai që po e shijon mjaft shumë me batutat e tij me Kiaren, shkruan InfoKosova.

Derisa po kujdeseshin që ta qetesojnë beben kukull Kiarën e zuri gjumi në krahët e Luizit ndërsa ai i tha Kiares se dëshiron që në këtë mënyrë ta vë në gjumë cdo natë edhe kur nuk janë në dhomën e izolimit.

Ndryshe, kjo lojë përfshin të gjitha banorët e Big Brother Vip Kosova ku nga dy persona që u zgjihën në grupe do kenë për detyrë të kujdesn për beben dhe janë Efi dhe Olta që nuk pranuan ta luajnë këtë lojë pasi ishin në grup./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit