Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizit i dërgojnë dron me fituesin kanadez që e ka përmendur Luizi,...

Luizit i dërgojnë dron me fituesin kanadez që e ka përmendur Luizi, ky është reagimi epik i tij (Video)

Kur të marten mbrëma u zbulua se Luizi i kishte futur me qëllim në tualet Kristin dhe Armaldon në mënyrë që të dënohen e të shkojnë në nominim u befasuan të gjithë, opinionista, publik e banorë. Por kur Luizi përmendi se këtë e ka strategji nga fituesi kanadez i Big Brother u befasuan të gjithë.

Kevin Jacobs është fituesi i Big Brother Canada që tashmë ka dëgjuar se Luizi e ka studiuar dhe po përdor disa nga strategjitë e tij duke e përmendur dhe mbështetur në rrjetin social instagram në disa postime madje pasi e ka bërë këtë ai ka fituar më shumë se 11 mijë ndjekës falë Luizit, shkruan InfoKosova.

E fansat e Luizit nuk kanë pritur gjatë për të treguar mbështetjen që kanë për të dhe se kanë kuptuar strategjinë e Kanadezit, ata i kanë dërguar para disa minutave një dron Luizit ku shihet fotoja e tij bashke me fituecin kanadez Kevin Jacobs, e si e pa Luizi u emocionua shumë për këtë dron duke iu treguar banorëve se ky është banori që e ka përmendur për lojën e tij të fortë dhe disa strategji që ai i ka marrë.

Edhe banorët të gjithë u befasuan ndërsa i thanë Luizit se tashmë ia kanë zbuluar lojën pasi do të hynë ta shohin lojën e kanadezit dhe cfarë do të bësh ti, por Luizi thotë se nuk është e mundur pasi ata nuk do e kuptojnë se në cilën pjesë të lojes ndodhet Luizi./InfoKosova/Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,330FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit