Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuizit i dhemb koka, Kiara tregohet e 'paedukat': Mos e bëj kaq...

Luizit i dhemb koka, Kiara tregohet e ‘paedukat’: Mos e bëj kaq tragjike, se na lodhe

Luizi dhe Kiara sërish me debate mes tyre gjatë ditës së sotme. Kjo erdhi pas gjendjes jo aq të mirë shëndetësore të Luizit. Olta ishte ajo e cila u kujdes për të pasi ishin çift në lojën siameze.

Lidhur me këtë ka marrë koment edhe Kiara sot në “Big love”. Pas kësaj Kiara dhe Luizi kanë debatuar, mjafte gjate ku nuk e kursyen njeri-tjetrin mbi ngjarjen. Madje Luizi ishte shtrirë pasi kishte dhimbje koke.

Kjo sjellje e Kiares ka shkaktuar regime te ashpera ne rrjete sociale, duke e treguar si mosmirenjohese dhe gjithashtu arrogante. Te shumta jane komentet ato te cila pergezojn Olten, ndersa Kiaren vetem e ofendojne.

Kiara dhe Luizi jane cift i kirjuar brenda shtepise se famshme Big Brother Vip Albania, ky cift u mireprit mjafte shume, duke rritur edhe ndjeksit neper rrjete sociale, deri ne situatat e fundit, ku para disa dite Kiara kishte humbur shume ndjekes si hakmarrje per sjellen ndaj Luizit. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,319FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit