Web Analytics

Luks o luks, Adelina vishet komplet në ari

Adelina Tahiri mbetet ner këngëtaret më seksi në vendin tonë.

Ajo kohëvë të fundit është aktive në rrjetesociale.

Së fundi ka shijuar pushimet duke publikuar foto.

Në fotot e fundit Adelina ka veshur bikinit ngjyrë ari dhe po duket mjaftë hot./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika