Web Analytics
BallinaUncategorizedLuksi për Morena Tarakun nuk ka fund, këto foto e tregojnë më...

Luksi për Morena Tarakun nuk ka fund, këto foto e tregojnë më së miri

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku mbetet aktive në rrjetet sociale.

Me postime të ndryshme që çdo herë tërheqin vëmendje, vetëm në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo prej kohësh po qëndron në Turqi ku po jeton një jetë mjaft luksoze.

Postimi i fundit i saj e dëshmon më së miri këtë gjë, pasi canta e Morenës kushton mijëra euro/InfoKosova/

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit