Lule Mustafa merr poza pranë veturës super-luksoze

Është më e vogla ndër motrat Mustafa dhe duket se është e përkëdhelura e familjes, shkruan “Kosovarja”.

Edhe Lule Mustafa njejtë si pjesa më e madhe e motrave, këndon, madje prej vitesh dhe është mjaftë e angazhuar.

Lulja, është fejuar me një ceremoni të bukur e impozante, por ende nuk po thuhet asgjë për martesë.

Ndryshe, këngëtarja nuk është nga ato që poston shpesh foto, por në të fundit duket mjaftë bukur teksa pozon pranë një veture luksoze.