Web Analytics
BallinaUncategorizedLulen shqip po , por dëgjone turqisht këndimin e saj

Lulen shqip po , por dëgjone turqisht këndimin e saj

Në mesin e motrave Mustafa që janë gjithnjë në vëmendje për zërin e veçantë dhe stilin është edhe, Lule Mustafa.

Ajo dallohet për këngët popullore që realizon të cilat i gëzon me shumë suksesë.

Së fundi, Lulja ka befasuar publikun me zërin e saj duke kënduar në gjuhën turke.

Ajo ka postur një video në Instagram ku ka qenë e ftuar në emisionin “1 kafe me Labin”, dhe gjatë intervistës ka kënduar drejtpërdrejt këngën e famshme “Duydum ki bensiz”.

Artistja mori mijëra pëlqime dhe komente pozitive që e vlerësonin për zërin e bukur./Kosovarja/

Dëgjojeni:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lule Mustafa (@luleemustafa)

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit