Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveLuleshtrydhe dhe përqafime në suitë, momente romantike mes Kiarës dhe Luizit

Luleshtrydhe dhe përqafime në suitë, momente romantike mes Kiarës dhe Luizit

Kiara dhe Luizi shkuan mbrëmë në suitën ku do të flenë deri të martën. Të surprizuar nga ambienti i bukur dhe roamantik, çifti u shpreh më se i lumtur nga surpriza. Ishte Kiara ajo që kërkoi suitën nga Vëllai i Madh, si një prej fituesve të sfidës së imitimeve.

Ndërkaq nuk kanë munguar as batutat nga Luizi, i cili tha se kjo nuk është surprizë por gje e veshtire pasi në dhomë ka kamera. Por qe kane shijuar momente te bukura ne suite qe e kane pelqyer qe te dy duke pelqyer cdo detaj qe ishte organizuar per ta ne ate dhome.

Kjo dhome para disa javeve ish shnderruar ne burg ku Luizi, Armaldo, Kristi dhe Olta ishin denuar per shkak se kishin folur per nominime per cka erdhi njoftimi nga Vellau i Madh se ata do qendronin per disa dite ne ate dhome burg me cka e kane kryer me sukses, andaj Luizi dhe Kiara u habiten sa shume e kishin ndryshuar dhomen.

Ata jane shprehur shume te lumtur me surprizen ku per here te pare brenda Big Brother kane fjetur ne nje krevat pasi deri me tani Kiara nuk ka pranuar sepse Luizi gerget, siç duket dhe nga video Kiara dhe Luizi e kanë nisur mbarë natën mbrëmë, duke bërë lojra në dhomë dhe duke ngrënë luleshtrydhe.Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,330FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit