Lulet duket se ia dhuroi Capital T, pasi Adrola poston videon që e vulos këtë

Dje në rrjet u shpërnda një fotografi e Adrola Dushi ku kishte marrë lule në një natë romantike.

Fansat e mbushën me komente duke thënë se këtë me siguri e ka bërë Capital T dhe ata janë bashkë, shkruan InfoKosova.

Mirëpo Arjola i shton edhe më shumë dyshimet me storjen e fundit që postoi në insta story.

Ajo shihet bashkë me mbesën e saj në veturë duke kënduar, por vëmendje merrë që është duke e dëgjuar pikërisht këngën e Capital T një detaj që u vërejt menjëherë nga të gjithë./InfoKosova/

Shiko videon: