Lulja e kujton këtë moment nga dasma e saj me Medën

Meda këngëtari i njohur i muzikës tallava, ka vite që është martuar me Luljeta Përgjeqajn, shkruan “InfoKosova”.

Çifti kanë krijuar familje dhe jetojnë të lumtur.

Lulën të gjithë e njohim në krahë të Medës, ajo arriti që tërë fansat e të shoqit t’i bëj edhe fansa të saj.

E sonte për këta fansa, Lulja ka vendos që ta ndaj një kujtim nga dita e dasmës së saj me Medën.

Ja, shihni se si dukeshin në ditën e dasmës së tyre./InfoKosova/