Web Analytics
BallinaSHOWBIZLulja e Medes motrën e ka gjithçka në jetë

Lulja e Medes motrën e ka gjithçka në jetë

Bashkëshortja e Medes zakonisht në fotot e postuara në rrjete sociale, shfaqet përkrah të shoqit dhe fëmijëve.

Kohë pas kohe, Lulen e kemi parë edhe pranë vjehrrës e vjehrrit të saj, me të cilet edhe jeton në një shtëpi.

Ndryshe, Lulja së fundi e ka publikuar një foto edhe me motrën e saj, të cilen e konsideron “gjithçka të saj”.

Ja motrat teksa shkëlqejnë përkrah njëra tjetrës./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit