Lulja e Medes si ushtare e “KFOR”-it

Shumë shpesh në medien rozë komentohet pamja e jashtme dhe stili i Lules, bashkëshortes së Medes.

Kjo e fundit nuk është as këngëtare e as modele, por ka mjaftuar fakti se është e martuar me Meden, që shpesh të jetë në lajmet e showbizit.

Lulja, është nënë e tre fëmijëve, por e ka ruajtur freskinë dhe sensin e të veshurit bukur dhe me stil.

Në këtë foto me këmishë ushtarake, Lulja e Medes po duket si ushtare e vende skandinave./Kosovarja/