Web Analytics

Lulja shkon në klub nate, por kaq shkurt është veshur!

Nga: InfoKosova

Lule Mustafa, është njëra nga artistet e skenës muzikore shqiptare, ajo u bë e njohur pasi në skenë ka hyrë në duet me gjitha motrat tjera, Mustafa.

Si sugarica e shtëpisë që është ajo ka qenë njëra nga motrat më të përkëdhelura.

Viteve të fundit, ajo ka nisur karrierën si solo këngëtare dhe projektet e saj janë pëlqyer nga publiku.Lulja kujdeset shumë edhe për pamjen e saj të jashtme.

Se fundi ajo ka publikuar një foto ku tregon qe ka dalë në një klub nate, e veshur me një fustan goxha te shkurter, Lulja ekspozon këmbët e saj joshëse.

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT