Web Analytics
BallinaSHOWBIZLulja ‘shkrihet’ pas Medës, kështu i ‘gjuhet’ edhe në publik!

Lulja ‘shkrihet’ pas Medës, kështu i ‘gjuhet’ edhe në publik!

Meda dhe Lulja janë një çift tejet i dashur për publikun kosovar, ata janë martuar disa vite më parë dhe tani janë prindër të katër fëmijëve.

Çifti janë gjithmonë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Ata se fundmi kanë publikuar një foto të lumtur pranë njëri-tjetrit, e Lulja duket se po ‘shkrihet’ pas burri të saj.

Ajo nuk e ka fshehur dashurin që ka për Medën as në publik, edhe në këtë imazh Lulja i hedhet në përqafim burrit të saj. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit