Lulzimi prezanton nënën, kaq zonjë qenka

Lulzim Jashari ka prezantuar nënën e tij në foton e fundit.

Me një foto krah saj shihet që ajo është zonjë e vërtetë, shkruan InfoKosova.

Luli së fundmi është bërë edhe baba ni një vajze ku shpesh sjell imazhe të shumta me të.

Dikur ishte pjesë e Përputhen dhe Its my Love por që dashurinë e gjeti jashtë këtyre emisioneve./InfoKosova/