Lum Grezda që e ka, Oriola Marashi provokon keq me fotot e fundit

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, tash e një kohë është duke e shijuar lidhjen e saj të dashurisë me futbollistin, Eros Grezda.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Oriola ndan me fansat imazhe nga më të ndryshmet.

Format trupore që ajo nuk heziton ti tregoj në rrjetet sociale, bën që të komentohet shumë.

Kështu ka bërë edhe së fundmi, ku ka postuardisa fotografi duke vënë në pah gjoksin dhe të pasmet e saj./Blic/