Web Analytics
BallinaSHOWBIZLum PM që e ka, kështu tregohet e zonja në kuzhinë Sarah

Lum PM që e ka, kështu tregohet e zonja në kuzhinë Sarah

Sarah Berisha, është njëra nga blogeret më të njohur shqiptare.

Mirëpo, famën më të madhe ajo e arriti me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Albania Vip.

Ajo ishte një vajzë me fat, pasi po në atë shtëpi ajo njoftoi dashurinë e jetës, DJ PM.

Çifti në fjalë po vazhdojnë jetën e tyre edhe jashtë dhe po shijojnë çaste lumturie, e Sarah është e zonja edhe në kuzhinë, pasi ka postuar foto duke gatuar bukë./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit