Web Analytics
BallinaSHOWBIZLum si Einxhel, kështu e ushqen Dagzi me duart e tij

Lum si Einxhel, kështu e ushqen Dagzi me duart e tij

Einxhel dhe Dagz padyshim janë kthyer në një nga ciftet më të komentuara.

Lidhja e tyre filloi brenda spektaklit të Big Brother Vip.

Megjithëse kishte prej atyre që thonin se lidhja e tyre nuk dozgjat ata tashmë janë pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ata shumë shpejt do të bëhen me një djalë.

Einxhel ka treguar shpesh se Dagzi është shumë i kujdeshëm me te.

Sidomos në këtë periudhe të shtatzënisë.

Së fundmi ajo publikoi disa foto të ëmbla.

Derisa gjithë vëmendjen e merrë Dagzi duke e ushqyer./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit