Web Analytics

Lumbardhi shkon te miqtë, publikon foto si u prit nga familja e Kaderit (FOTO)

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj gjatë këtyre ditëve kanë qenë ndër emrat më të komentuar në media e shtypin rozë.

Kjo për faktin se Lumi u shpall fitues i edicionit të dytë, e bukuroshja nga Prizreni i ka qëndruar afër gjatë gjithë kohës.

Gjate dites se sotme ata u pane se bashku ne vendlindjen e Lumbardhit , ne Viti , ku u priten nga fasnat e tyre.

Ndersa pak minuta me pare Kaderi ka hedhur nje foto se bashku me Lumbardhin dhe familjaret e saj ne Prizren,pra qytetin e saj ku edhe jeton.

Duket qe e kane pritur mjafte mire Lumbardhin ne Prizren./VEQSHQIP/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT