Web Analytics

‘Lumturia brina s’ka’, ish-bashkëshorti i “Sases” shfaqet i lumtur pranë gruas dhe fëmijëve

Ai ka treguar se di të jetë një baba i denjë, pasi ruan një marrëdhënie të shkëlqyer me tre fëmijët e tij nga martesa e parë me aktoren e njohur Adriana Matoshi.

Aktori Albert Sylejmani, pas ndarjes me Matoshin, ka ndërtuar një jetë të re me gruan e dytë.

Çifti kalojnë shumë mirë dhe momentet nga jeta e tyre bashkëshortore shpesh përfundojnë të postuara në hapësirat e tyre në rrjete sociale.

Çifti janë prindër të dy fëmijëve dhe aktualisht janë me pushime, e Sylejmani thotë se “lumturia brina s’ka”.

Nga rubrika