Web Analytics
BallinaSHOWBIZLumturisht në lidhje, Bearti feston ditëlindjen vetë i dyti

Lumturisht në lidhje, Bearti feston ditëlindjen vetë i dyti

Javë më parë iu njoftuam mbi lidhjen e re të dashurisë së Beartit, duket se kjo romancë po shkon si më së miri, në formën që po zhvillohet – krejt larg syrit të publikut.

Teksa vajza që i ka marrë zemrën vazhdon të mbetet misterioze, copëza nga momente në çift, Bearti po ndanë vetë në rrjete sociale.

Ai ka postuar krah saj, sigurisht duke u përkujdesur që të mos ia shfaqë fytyrën.

Fotot janë shkrepur në ditëlindjen e Beartit pak ditë më parë të cilën çifti i ri kanë vendosur ta kalojnë krah njëri-tjetrit në një villë në zonën malore të bjeshkëve të Sharrit.

“Ditëlindja dhe princesha ime”, shkruan ai sipër fotografive. /Prive

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit