Luta dhe bashkëshortja e tij nisin sezonin e dasmave, shfaqen tejet elegant

I pari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka nisur sezonin e dasmave.

Kështu ka bërë të ditur bashkëshortja e tij përmes një publikimi në Instagram, shkruan Indeksonline.

Si gjithmonë, dyshja zgjodhën të shfaqen elegant duke marr vëmendje me paraqitjen e tyre.

Ata pozuan të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit, duke shfaqur energji pozitive tek ndjekësit e tyre./Indeksonline/