Mafia e “Përrallë me tupan” rrëfen se si hyri gabimisht në veturën e huaj

Aktorja e mirënjohur Shengyl Ismaili, vazhdon të mbetet një prej aktoreve më të pëlqyera të publikut shqiptarë.

Së fundi ajo ka qenë pjesë e një interviste në “Era Verë”, ku ajo ka treguar shumë të pathëna nga jeta personale.

Një nga ngjarjet e jetës së saj më të sikletshme, ajo rrëfeu momentin kur gabimisht është futur në një veturë të huaj.

“Unë nuk vozisë, dhe veturat i dallojë vetëm nga ngjyra…Po vjen shoqja me m’marrë, edhe unë një milion herë kam hipur në atë veturë dhe krejt çka unë di osht që e ka kerrin e zi…erdh një kerr edhe unë tu mëndu që shoqja, veç e kom qelë derën edhe kom hy, pastaj e kom pa që gabim edhe jom dal kom fillu me iu arsyetu…”, tha aktorja. transmeton T7 shkruan “Kosovarja”.