Majk ia kthen Ledrit, çfarë po ndodh

Majk dhe Ledri pas një kohe të gjatë pritet që të realizojnë një këngë të re se bashku

Kështu së paku duhet nga një seri postimesh të tyre nëpër rrjetet sociale. Fillimisht ishte Ledri i cili postoi një fotografi bashkë me Majk ku poshtë saj kishte shkruar “Ja do vdes ja dot marr”!, kurse Majk bëri replay me emotikonin e flakës.

Më vonë pas disa minutash edhe Majk ju kundërpërgjigj Ledrit duke postuar të njëjtin rresht të kësaj këngë, që duket se mund të jetë ndonjë ripërpunim i ndonjë kënge më të vjetër.

“Ja do vdes ja dot marr”, ka shkruar Majk derisa Ledri ia ka kthyer “Po get ka mbet”.

Kujtojmë se dy reperët kanë mbetur që disa vite reperët më të kërkuar në trojet shqiptare. /Express/