Majk premton hitin veror me Getin

Si çdo vit edhe këtë verë do kemi një duet mes Majkit dhe Getoar Selimit.

Dyshja janë bërë sërish bashkë për një projekt për të cilin Majk u zotua në Prive se do të jetë hiti veror.

Në një intervistë dhënë për Prive, reperi flet edhe për bashkëpunimin me Ledrin dhe shumë gjëra tjera.

https://youtu.be/Cxf6CL38x8c

Të gjitha i kuptoni në videon.