Majlinda femra me të pasmet më gjigante

Ish partnerja e Majkit, Majlinda vazhdon pozat e saj nga pushimet luksoze.

Ajo çdo ditë i freskon fansat e saj me foto të ndryshme dhe mjaftë provokuese, shkruan InfoKosova.

Së fundi ka publikuar një fotografi e veshur me fustan të bardh, ku po i theksonte çdo detaj të trupit.

Majlinda vazhdon ta mbajë trupin në formë edhe pse është nënë e një djali./InfoKosova/