Majlinda me këtë fotografi do ta bënë pishmon Majkin që është ndarë nga ajo

Modelja dhe blogerja kosovare Majlinda Zeka ka lene gojëhapur me imazhet e fundit.

Ani pse është nënë e një djali, falë linjave të perfeksionuara ajo duket përherë në top formë.

Ish e dashura e reperit Majk, ngjashëm ka pozuar edhe në fotot e radhës në të cilat ekspozoi trupin peshk.

Ajo madje edhe është kombinuar bukur dhe moderne./Kosovarja/