Majlinda ndan imazhin më të bukur me djalin

Emri i saj është shumë i komentuar nga mediet rozë.

Edhe pse nuk është e njohur për ndonjë profesion, bukuroshja po arrin të marr vëmendje për jetën luksoze dhe jeta e saj private është gjithmonë ka syri i gazetarëve.

Që nga ndarja me reperin Majk, Majlinda i është përkushtuar djalit Roanit, më të cilin ndan imazhe të këndshme duke u kënaqur nënë e bir.

Roani edhe pse i vogël, ka arritur të ketë famë të madhe, e Majlinda i ka hapur edhe llogari në Instagram që numëron numër të madh ndjekësish.

Edhe Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale ku ndan imazhe thuajse për çdo lëvizje që bën.

Së fundmi ndau një imazh në veturë bashkë me djalin Roanin, të cilët po duken shumë të lumtur.

Ky imazh na e bën të ditur se nuk ka si dashuria e nënës!/Kosovarja/