Web Analytics
BallinaSHOWBIZMajlinda 'ngreh' të pasmet kaq lartë kur bën foto

Majlinda ‘ngreh’ të pasmet kaq lartë kur bën foto

Majlinda Zeka shfaqet zonjë në secilin imazh.

Format e saj trupore marrin gjithë vëmendjen bashkë me bukurinë unike që ka.

Së fundmi ka publikuar një foto veshur në fustan të bardhë ngjitur për trupi.

Dhe vëmendje merrë me të pasmet super të mëdha./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit