Majlinda nuk tregon vendin, por tregon trupin e saj perfekt

Majlinda Zeka, ka nisur pushimet si shumica e fytyrave publike.

Këtë e ka bërë të ditur me postime në rrjete sociale.

Imazhet që ka publikuar kanë marrë vëmendjen e ndjekësve.

Majlinda, ka ekspo.zuar linjat e bukura tru.pore në bi.kinet me ngjyrë të zezë.

Ajo nuk ka treguar se ku ka shkuar në pushime, por bashkë me djalin e saj Roanin ka zgjedhur të kalojë pushimet verore.

Ndryshe, Majlinda Zeka muaj më parë ka kaluar një vikend bashkë me reperin, Majk dhe Roanin.

Ish çifti, janë të ndarë tashmë një kohë ajo se çka i bashkon është Roani.