8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Majlinda sërish në pushime

Majlinda sërish në pushime

Modelja e cila u bë e njohur nga lidhja me reperin dhe skandalet që e ndjekën atë për fjumë kihë sa ishte shtazënë, shkruan “InfoKosova”.

Ishte periudh mjaft e vështirë për të ngase ndarja nga repeei Majk dhe shtazënia që ajo e mbante të fshehur I bënte mediat që të flisnin më shumë për të.

Erdhi dhe momenti që hapi një jetë të re për modelen, aedhja në jetë e vogëlushit Roan, ku për reperin kjo ishte e papranueshme.

Nga shumë zhurma e fjalë nga të dy palët, erdhi një moment ku çdo gjë mori normalitetin, Majku takon djalin dhe shihet shpesh në përqafimin e tij.

Ndërsa Majlinda si nënë vazhdon përkushtimin ndaj të birit, por duke mos lënë anash pjesën e argëtimit, dalje pas dalje e pushim pas pushimit.

Tani serish ndodhet në Turqi me Roanin dhe njërën nga miket e saja më të ngushtë. /InfoKosova/

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Në këto vende të botës, asnjë turist nuk lejohet të shkelë. Arsyet interesante!

Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi kujtdo që ka dëshirë...
web
analytics