Web Analytics
BallinaSHOWBIZMajlinda shfaq trupin “çokollatë” dhe i mahniti të gjithë

Majlinda shfaq trupin “çokollatë” dhe i mahniti të gjithë

Majlinda Zeka posedon forma trupore përfekte, ku me ndihmën e palestërs ka arritur që të bije në sy gjithmonë për këto forma.

Veshjet rrinë shumë bukur në trupin e saj të tonifikuar, por edhe më bukur kur ajo shfaqet  në bekini.

Së fundmi, në lllgarinë e saj në Insatagram ka shpërndarë disa imazhe në bekini ngjyrë të zezë në të cilat duket mjaftë bukur.

Imazhet i shoqëroi me poza ashtu siç di vetëm ajo./kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit