Majlinda shkëlqeu në fejesën e vëllait

Majlina Zdeka mbrëmë fejoj vëllain e saj.

Ajo për fansat e saj ndau disa video nga ngjarja, ndërsa sot publikoj ca fotografi të vetë e ku po duket për mrekulli, shkruan InfoKosova.

Zeka kishte veshur një fustan të ngushtë për trupi i cili ishte i përzier me ngjyra dhe kishte kapur flokët.

Pa dyshim se në këtë mbrëmje pas nuses e cila shkëlqeu, Majlinda nuk i lëshoj radhën./InfoKosova/