Majlinda Zeka edhe rregullon flokët edhe tregon gjoksin e të pasmet

Majlinda Zeka po vazhdon ti mbajë fansat pranë vetes.

Modelja bukuroshe me prejardhje nga Peja këtë po e arrin falë fotografive dhe videove që poston në vazhdimësi në instagram.

Edhe së fundmi, tek sa shihet duke rregulluar flokët ajo nuk ndalet së treguari trupin.

Duke u rrotuar para e pas bien në sy të pasmet e formësuara e gjoksi i madh në bluzë të hapur.

Eh, po ka çfarë të tregojë./Kosovarja/