Web Analytics
BallinaSHOWBIZMajlinda Zeka lajmërohet nga palestra, trupi i saj merr gjithë vëmendjen

Majlinda Zeka lajmërohet nga palestra, trupi i saj merr gjithë vëmendjen

Majlinda Zeka, paraqitet gjithmonë në formë.

Zeshkania bukuroshe edhe pse është nën e një djali ajo marr vëmendje me çdo paraqitje dhe trupin e saj në formë, shkruan InfoKosova.

Së fundi Majlinda ka publikuar një imazh nga palestra.

Si duket ajo po na e tregon sekretin e formave përfekte trupore./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit