Web Analytics
BallinaSHOWBIZMajlinda Zeka me të birin në bregdet, po kush po e fotografon...

Majlinda Zeka me të birin në bregdet, po kush po e fotografon kështu?

Majlinda Zeka është modelja e Instagramit me një audiencë mjaftë të madhe në këtë rrjet social.

Ajo, nuk ngurron të prezantoj fotografi e video fë ndryshme nga udhëtimet dhe jeta e saj në përgjithësi.

Së fundi, modelja po bënë pushime në bregdet, e shoqëruar nga i biri, të cilin e ka me reperin Majk.

Majlinda, po pozon në mënyrë tejet sensuale, por kush po ja bënë këto foto se?

Me sa duket bashkë ne të është edhe dikush tjetër./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit