Bukuroshja Majlinda Zeka ka një djalë me reperin Maj, me të cilin dikur ishin në një lidhje dashurie, shkruan “InfoKosova”.

Majlinda tash e sa vite përkujdeset për të birin, ndërsa reperi merret me koncertet dhe famën e tij.

Edhe Majlinda nuk është se qëndron vetëm në shtëpi, kjo është një grua moderne e cila punon si modele dhe me të ardhurat që fiton e mbanë vetën dhe të birin e saj.

Së fundmi e shohim Majlindën me djalin e saj dhe të Majkut, pra me Roanin në veturën e tyre.

Ndërsa Majlinda duket shumë serioze sa që edhe vetë thotë “Mami serioze”./InfoKosova/