Majlinda Zeka provokon keq me të pasmet

Majlinda Zeka është një ndër femrat që njihet për format trupore të veçanta.

Ajo në shumë aspekte kalon në lajm, duke u komentuar për paraqitjet që bën, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që ka një përkujdesje të madhe për vetën, në shumë aspekte merr vëmendje të madhe, me disa imazhe të fundit, me një veshje interesante ajo duket unike dhe e dalluar.

E gjithë fokusi bie në sy tek të pasmet e Majlindës, pasi që duket mjaft bukur./Kosovarja/