Web Analytics
BallinaSHOWBIZMajlinda Zeka shfaqet atraktive nga pushimet luksoze me të birin

Majlinda Zeka shfaqet atraktive nga pushimet luksoze me të birin

Majlinda Zeka është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ekspozimi dhe stili i saj i veçantë ka bërë që të bie në sy, duke qenë se është edhe ish – partnerja e reperit Majk.

Së fundi, ajo është duke kaluar pushimet me të birin në bregdet prej ku po poston imazhe të ndryshme.

Por, nga pamja e bukur Zeka ndau disa imazhe me Roanin dhe te dy po duken per mrekulli.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit