Make-up artisti i njohur Ariel feston ditëlindjen

Sot ka ditëlindjen make-up artisti i njohur Ariel, dhe Anxhelina ka zgjedhur ta urojë përmes disa fotografive të bukura.

“Do doja të isha me ty dhe të festonim si çdo vit tjetër.

Ti duhet të festosh çdo ditë, je një dritë e madhe në këtë botë.

Gëzuar ditëlindjen zemra dhe shpirti im, për shumë vite të tjera që do të festojmë bashkë.

Ja si duket një ditë pasi kemi dalë bashkë.

Më mungon shumë”, ka shkruar Anxhelina krah postimeve të ndryshme në Instastory.

Vitin e kaluar, dyshja kanë festuar së bashku, ndërsa tani ajo ndodhet në Shqipëri, për shkak të Covid-19.

Ariel ka punuar me disa nga emrat më të njohur të botës së Showbizit