Web Analytics
BallinaUncategorizedMamin në burg, ndërsa vajza e Fjolla Morinës reklamon të pasmet

Mamin në burg, ndërsa vajza e Fjolla Morinës reklamon të pasmet

Këngëtarja Fjolla Morina muajin e kaluar është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli, ku mbi të rëndonte akuza për tr.afikim të ar.mëve dhe mu.nicionit në Shqipëri.

Kjo erdhi si pasojë e një arrestimit të saj vitin e kaluar në pikën kufitare Kosovë-Shqipëri, ku ajo u zu me dy re.vole në veturën e saj, shoqëruar nga dy bashkëudhëtarë meshkuj, shkruan InfoKosova.

Edhe pse Fjolla po qëndron në burg, vajza e saj duket se po vazhdon jetën si është më mirë.

Ajo ka postuar një fotografi teksa kishte reklamuar të pasmet e saj, ku shihet e veshur me xhinse dhe një maic./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit