Web Analytics
BallinaSHOWBIZMarget mbush 1 vit jetë, Getoari emocionon me urimin e ëmbël

Marget mbush 1 vit jetë, Getoari emocionon me urimin e ëmbël

24 nëntori është shumë speciale për Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin, në këtë datë vitin e kaluar ata u bënë prindër për herë të parë dhe sot Marget ka mbushur një vit jetë.

E në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar një urim publik nga Getoari, i cili ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për të bijën dhe na emocionoi të gjithëve.

‘’Jeta e Babes, kur erdhe ne jete ti, une u linda per se dyti.

Tani kur shoh buzëqeshjen tende engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jete, mbështesin besimin tim, se jeta ia vlen të jetohet me te gjitha pengesat qe vijnë e shkojne gjate rruges.

Babi do jete gjithmonë ketu per ty bija ime!

Gezuar ditelindjen e pac jete te gjate e te lumtun Engjelli im!’’, ka shkruar Geti sipër një foto të ëmbël me Marget.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit