Margiona Krasniqi shpërndanë imazhe nga palestra, tregon barkun e rrumbullakosur

Marigona Krasniqi tashmë është në mujin e fundit të shtatzënie, dhe së shpejti do të bëhet nënë.

Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë këtyre muajve, pasi shtatzënia e ka zbukuruar edhe më tepër.

Marigona nuk ka shtuar shumë peshë, madje nuk dukej se është shtatzënë.

Mirëpo, së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një imazh nga palestra ku ka treguar barkun e saj, dukej mjaftë bukur, dhe e lumtur sa s’ka më./kosovarja