Web Analytics
BallinaSHOWBIZMarigona dhe Robini realizojnë veshjen më të mirë për 28 Nëntor

Marigona dhe Robini realizojnë veshjen më të mirë për 28 Nëntor

Marigona dhe Robini vazhdojnë të jenë ndër çiftet që tërheqin vëmendje të madhe në mediet rozë, kjo qe nga dita kur u zbulua se ata jane ne lidhje.

Me pas per te vazhduar edhe me dasmen e madhe qe realizuan e qe u perfol shume nga publiku.

Ata jane prinder te nje djali qe e kane quajtur Mayson, me te cilin ndajne imazhe te bukura per publikun.

Dyshja janë aq aktiv në rrjete sociale, saqë nuk mungojnë edhe në lajme.

Në këtë ditë festive, ata kanë realizuar një stil të veshjes në mënyrë të duhur duke iu përshtatur 28 nëntorit.

Theksojmë, ata vazhdojnë të shprehin lumturinë që kanë pranë birit të tyre, duke mos munguar me momente të shumta./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit