Marigona e Robinit përmes një imazhi e dëshmon se ka qenë e ëmbël që nga lindja

Marigona Krasniqi është një nga modelet shqiptare më të komentuara të show bizzit.

Bukuroshja tani më është në qendër të vëmendjes duke qenë edhe partnerja e boksierit, Robin Krasniqi.

Qifti tanimë ju ka mbetur edhe katër muaj nga lindja e fëmijës së tyre të parë i cili do të jetë djalë, shkruan “Kosovarja”.

Modelja së fundi ka bërë një bisedë me fansat në Instagram ku është pyetur se a ka qenë njësoj e bukur siç është tani.

Dhe, përgjigja e saj ka qenë se po “që nga lindja”, duke postuar një fotografi ku duket rreth moshës katër apo pesë vjeçare.

Shiko foton: