Web Analytics
BallinaSHOWBIZMarigona shfaq format perfekte pas lindjes së djalit

Marigona shfaq format perfekte pas lindjes së djalit

Modelja shqiptare Marigona Krasniqi po vazhdon të tregojë format perfekte trupore edhe pas lindjes së djalit.

Ajo u shfaq mjaftë tërheqëse me postimin e një “Instastory”.

Në veshje sportive, bukuroshja nxori në pah barkun e rrafshet si dhe përmasat trupore të cilat i ka për lakmi.

Sigurisht, pas disa ditëve i është rikthyer fuqishëm Instagramit, ku përmes kësaj fotoje i la ndjekësit ta pyesin çfarë të duan./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit