Web Analytics
BallinaSHOWBIZMarina bëhet muslimane? E vendos shaminë dhe shkon në xhami

Marina bëhet muslimane? E vendos shaminë dhe shkon në xhami

Getoar Selimi dhe gruaja e tij Marina Vjollca kanë udhëtuar drejtë vendit më të bukur, Dubai, shkruan “InfoKosova”.

Çifti i famshëm janë duke kaluar pushimet e tyre të këtij fillim viti në këtë vend të nxehtë arab.

Por, një gjë që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte Marina Vjollca e cila ishte mbuluar me shami islame sikurse të ishte myslimane.

Të gjithë e dimë se Marina i përket fesë katolike, por për të shihet se nuk ka ndonjë pengesë apo paragjykim që të vendos mbi kokë edhe shami islame dhe të vizitoj vendet e bukura islame bashkë me burrin e saj Getoarin.

Vlen të cekim se Marina po duket shumë bukur edhe me shami, por edhe Geti si një sheik duket një goxha burrë përkrah saj./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit