Web Analytics
BallinaUncategorizedMarina dhe Geti po bëhen prindër

Marina dhe Geti po bëhen prindër

Marina Vjollca është shkëputur prej javësh nga rrjetet sociale dhe kjo i ka bërë ndjekësit të mendojnë se moderatorja është në pritje të ëmbël.

Dyshimet kanë nisur dhe nga fotoja e fundit e Marinës në Instagram, ku ajo shfaqet e veshur me një fustan të gjerë.

Aludimet e shtatzënisë janë përforcuar akoma më shumë nga miku i ngushtë i moderatores, Eraldo Rexho.

Në një intervistë për “Pushimet on Top”, ai ka zbuluar se në kopertinën e Shtatorit të “Revista Who” do të jetë një personazh që pret të bëhet mami.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit